január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Vianoce sa neúprosne blížia a s nimi vrcholí aj nakupovanie darčekov pre celú rodinu. Jedným z najvďačnejších darčekov pre bábätká a deti sú bezpochyby hračky. Ktoré tipy hračiek nakupujú používatelia internetu pred Vianocami najčastejšie? 

Červený Coca-Cola kamión vyráža 2. decembra na svoje tradičné vianočné turné po Slovensku. Každý, kto si chce vychutnať sviatočnú atmosféru a súčasne prispieť na dobrú vec, je srdečne vítaný. Na malých i veľkých čaká bohatý program plný hier a zábavy. Deti sa naučia špeciálny vianočný tanec a budú môcť navštíviť Santa Clausa v jeho sviatočne vyzdobenom kamióne.

V niektorých pôrodniciach riešia ešte základné otázky, či má byť otec pri pôrode alebo nie, v modernejších už núkajú pôrod do vane či na stoličke. No a niektoré vyslovene prekvapujú šokujúcimi novinkami: pôrodnica v českom Rakovníku ponúka mamičkám odtlačok placenty po pôrode. 

Že nie? Našli sme miesto, kde vám toto prianie splnia. A prečo o ňom hovoríme? Lebo tu môžete zažiť krásny večer a ešte krajšiu noc! Na svoje si tu prídu romantické duše, ale aj horlivý gurmáni. Ba čo viac. Toto miesto dodá vášmu vzťahu doslova druhý dych. Rodičia a rodičovské partie, odporúčame! 

Zdravotná starostlivosť o priemerného Slováka vyjde podľa štatistík OECD na 1031 € ročne. Tri štvrtiny z tejto sumy sú hradené z verejných zdrojov, zvyšok si platíme sami nad rámec zákonných odvodov. Jedným z dôvodov vysokých výdavkov je skorý nástup chorôb, ktoré nás trápia oveľa viac než iné národy. 

Je členom vašej svorky - pardon, rodiny - aj pes? Zašportujte si aj s ním. Aj keď je väčšina psov symbolom športu a pohybu, nie každé plemeno je predurčené na denné behanie či kilometrové prechádzky. Preto je dôležité, aby si každý majiteľ vybral plemeno, ktoré dokáže zvládať rovnaké aktivity bez väčšej záťaže. 

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.