január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

V súčasnej dobe začína puberta u detí v priemere až o celý rok skôr než tomu bolo pred 50 rokmi. Rodičia sa preto občas mylne domnievajú, že u ich dieťaťa nastúpila klasická puberta, pričom v niektorých prípadoch môže ísť o pubertu predčasnú. Čo je potrebné si všímať a kedy spozornieť? 

Ruksaky sú pre nás veľmi užitočná pomôcka, ktorá nám uľahčuje náš každodenný žívot. Postupom času sa však z tejto pomôcky stal módny doplnok. Ako každý módny doplnok aj ruksaky prešli určitou „evolúciou“.

Máte doma maturanta? Potom sa už iste pilne učí, pretože maturitné skúšky sú tu čo nevidieť. Prvá skúška čaká maturantov už 15. marca, a to písomná forma internej časti, ktorá má podobu slohovej práce. Témy sú zadávané centrálne.  

Vážení rodičia, má už Vaše dieťa preukaz ISIC/EURO 26? Ešte nie? Chcete, aby sa aj stredná škola, ktorú Váš syn/dcéra navštevuje, pridala k vyše 380 stredným školám po celom Slovensku a ponúkla mu možnosť vlastniť ho?  

Španielski módni dizajnéri predvádzajú prostredníctvom obľúbenej a už aj u nás dostupnej značky Shana, všetko to, čo dnešná mládež miluje. Ak by ste čakali ťažké, neforemné materiály či hlboké výstrihy, mýlili by ste sa!

Premýšľate o tom, na akú vysokú školu dať vaše dieťa? V prvom rade je dôležité uvažovať nad tým, čo ho baví, dôležité sú však aj také kritériá ako zamestnanost absolventov či ich primerný plat po skončení školy. Pozrite si, aký priemerný plat čaká našich vysokoškolákov.

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.