január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Naši najmenší majú rovnaké fantázie a uletené nápady ako ste mali kedysi aj vy. Akurát domčeky na záhradu sa oveľa jednoduchšie zháňajú. Splňte vašim deťom sny a zároveň im zabezpečte dostatok pohybu na čerstvom vzduchu. Na domček pripevnite ceduľku s menom vášho najmenšieho a pozvite všetkých kamarátov na spoločnú hru. 

Učiť sa angličtinu, či iný cudzí jazyk nemusí byť uzívaná nuda. V Mortimer English Club výučba prebieha tak, že školené lektorky spoločne s deťmi imitujú učenie sa materinskému jazyku.

Rastúci počet rodičov zapisuje svoje deti, batoľatá a deti v predškolskom veku na cudzojazyčnú výučbu - a ešte sa očakáva rast. "Popularita výučby detí v angličtine, nemčine a španielčine naznačuje, že rodičia sú aktívnejší vo naštartovaní výučby cudzích jazykov pre svoje deti, "hovorí pani Veselá, dvojjazyčná matka dvojčiat a riaditeľka jazykovej školy.

Tak ako každý rok, aj túto jeseň prechádzajú mnohé rodiny zaťažkávajúcou skúškou – trojroční drobci idú prvý raz do škôlok a ich rodičia zakúsia prvé skutočné odlúčenie. Nástup do materskej školy môže byť pre všetkých zúčastnených náročný. Keď sa podarí prekonať prvotné obavy o priebeh adaptácie na nové prostredie, výčitky svedomia a podvedomý stres, prichádza druhá fáza komplikácií – choroby.

Miro Jaroš sa v poslednom období sústredí na knihy a piesne pre deti a deti ho zdá sa milujú. Má čoraz viac fanúšikov, ktorý dosahujú sotva meter, no vedia kričať a spievať ako dospelíJ Mira môžete počas celého leta vidieť každý piatok v Dobrom ráne na JOJke. A môžete tam priviesť svoje deti, aby sa s ním zabavili a zaspievali si. Je to jednoduché – čítajte ďalej. 

Má vaša neposlušnica stále neupravené vlasy? A vy neviete, ako jej zapliesť vrkoče? Väščina mamičiek zvláda jednoduchý vrkoč z troch prameňov. Vrkoč sa však dá zapliesť i z dvoch alebo štyroch prameňov. 

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.