január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Vianoce sa nedokladne blížia a ľudia si zdobia príbytky rôznymi svetelnými reťazami a ozdobami. Ak však na ne nemáte, vianočnú romantiku si môžete vyčariť aj prírodnou cestou - stačí vám pár zaváraninových pohárov a čajové sviečky.

Chcete mať na vianočnom stromčeku originálne ozdoby? Nie ste si však istá svojimi tvorivými schopnosťami a šikovnými prstami? Jednoduché a pritom zaujímavé ozdoby môžete vytvoriť z cestovín.

Poznáte to: vy upratujete a deti zatiaľ rozhadzujú. Ak chcete mať počas sviatkov deti „upratané“ v kľude, musíte ich zabaviť. Napríklad s nimi urobte Vianočné ozdoby: strieborný anjel z dráteniek nie je náročný na výrobu a pritom vyzerá efektne.

Blížia sa Vianoce, najkrajšie sviatky roka. Onedlho začneme piecť vianočné koláče, zdobiť svoj domov, chystať darček. Ak chcete do vianočnej nálady zatiahnuť aj deti, máme pre Vás nápad, ako si úplne jednoducho vyrobiť sviatočný venček.

Je čas príprav na najkrajšie sviatky roka. Ľudia sa začínajú motať viac po obchodoch, nakupovať rôzne ozdoby, reťaze, vianočné gule.
Čo keby sme si zobrali príklad od našich starých rodičov, a namiesto zhonu si celá rodina sadli k stolu a vyrobili z jednoduchých materiálov pekné ozdoby na okno, dvere, alebo stromček?

Budeme potrebovať: kartón, motúz z prírodného materiálu, lepidlo Herkules, špajle (konáriky)

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.