január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Kategória: Uncategorised
Prečítané: 6044 timesx

Stránky, ktoré by vás mohli zaujať:

Web www.dobrenapady.info už 7 rokov robia dve mamičky. Rodičia aj starí rodičia si tu môžu nájsť námety na aktivity s deťmi a pre deti, či dať poradiť, kam na výlet. Pre deti je tu viac ako 3000 autorských omaľovánok, pracovné listy pre pred školákov, návody na výrobu karnevalových masiek, námety na tvorbu s deťmi či hry, návody na stavanie z Lega, šitie pre bábiky. Pre školákov: pomôcky, kreslené čítanie pre prvákov, učíme sa písať, hranie sa s číslami a geometriou, aké môžete robiť doma s deťmi pokusy a mnohé iné.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kam s deťmi je portál, na ktorom si môžete nájsť širokú ponuku podujatí pre rodiny s deťmi. Dozviete sa, kam ísť cez víkend, kam na kultúrne či športové podujatia. Okrem toho tu nájdete aj recepty či pomôcky pre školákov a môžete sami pridať pozvánku na zaujímavé podujatie. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BabyBurza.sk je online burza detského, dámskeho a pánskeho oblečenia, ale i kočíkov, autosedačiek, hračiek a kojeneckých potrieb. Všetky inzeráty sú prehľadne roztriedené do množstva relevantných kategórií, čo uľahčuje orientáciu návštevníkom. Využívanie služieb rodinného inzertného servera www.babyburza.sk je bezplatné.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Špecializovaný magazín pre budúce a čerstvé mamičky Najmama.sk ponúka praktické rady pre reálne i budúce mamičky, venuje sa zdraviu, priebehu tehotenstva a jeho radostiam i nástrahám. Nechýbajú lifestylové informácie (móda a krása, bývanie, zmenáreň, recepty), príbehy známych osobností - mamičiek, ale napríklad ani horoskopy či sekcia Prvá pomoc.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eduworld.sk - stránka, na ktorej nájdete zoznam jaslí, škôlok i škôl, spolu s ich hodnotením. Môžete tiež pridať vlastnú školu, hodnotiť, nájdete tu aj zoznam krúžkov pre deti či pozvánky na rôzne podujatia. Na tomto portáli je všetko prehľadne usporiadané a vidieť, že si s katalogizáciou škôl a škôlok dali námahu.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rada pre práva dieťaťa - Kde sa dvaja bijú, dieťa prehráva. Žiaľ, taká je pravda vo väčšine prípadov, kedy sa vzťah dvoch zamilovaných ľudí dostáva na bod mrazu a plody ich lásky bezmocne a bezradne zdieľajú všetok ten kal rodičovskej nenávisti. Rada pre práva detí sa snaží chrániť práva detí, poradia vám, ako sa rozviesť bez hádok, vstúpia do súdnych procesov, ktoré neviete vyriešiť a budú sa vám snažiť pomôcť.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MamaBurza je bazár pre maminky, sprístupnený bezplatne celej rodine užívateľov, ktorá môže nielen využívať kvalitné služby a fukcie portálu, ale navyše svojim užívaním pomáhať dobrej veci – navyšovať svojimi aktivitami kredit pomoci určený neziskovej organizácii Želaj si! Sme veľmi radi, že sa nám podaril vytvoriť jedinečný portál a že práve vy pomôžete splniť jeho misiu pomoci a napokon aj využívať spektrum kvalitných a inovatívnych služieb.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako chrániť a pestovať citlivú detskú pleť, ako riešiť kožné problémy, ako si zachovať zdravú krásu - na to vytvoril unikátne receptúry Karel Hadek, legenda českej i svetovej aromaterapie. Celú ponuku profesionálnej aromakozmetiky z najkvalitnejších surovín, bez chemických prísad a konzervatov - nájdete na www.aromaterapie.sk.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stránka o zdravom životnom štýle - o zdraví, kráse, športe a krásach života. Vhodná pre mužov i ženy. Zelené jablko - zahryznite sa s chuťou do života! www.zelenejablko.sk

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

DetskéHry.sk sú portálom, na ktorom nájdete veselé online hry pre najmenšie deti. Nechýbajú omaľovanky, pexesá, puzzle, hry na varenie alebo hry pre dvoch. Hry sú zaradené v prehľadných kategóriách a pravidelne pribúdajú. Online omaľovanky si po vyfarbení môžete aj vytlačiť.

Nezisková organizácia ŽELAJ SI plní sny dlhodobo a nevyliečiteľne chorým deťom. Aj ony totiž majú právo na svoje sny, na úsmev, na štastie. Deti si môžu želať, čím by chceli byť, čo by chceli mať, s kým by sa chceli stretnúť, najviac na svete. Dodnes ŽELAJ SI splnilo viac než 700 detských snov. Pomôžete aj vy? www.zelajsi.sk
Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.