január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Dúfame, že ste prežili krásne Vianoce, ako ste si predstavovali. Pre pár z vás tu máme ešte niekoľko darčekov, ktoré získali vo Veľkej vianočnej súťaži. Do správy nám prosím pošlite vašu adresu a telefónne číslo pre kuriéra:   

Ako každý rok, aj tento rok sme sa rozhodli pre vás priniesť veľkú Vianočnú súťaž. Súťažiť môžete jednoduchým zdieľaním a mená výhercov zlosujeme v 1. sviatok vianočný, aby sme darček mohli posielať v čase menšej vyťaženosti pošty a dostali sa ku vám skôr. 

Veľká Vianočná súťaž sa nám dnes končí... Záujemcov bolo veľa, zdieľaní tiež - ich počet dosiahol číslo takmer 2000. Dnes sme z nich vylosovali výhercov, ktorí sa môžu tešiť zo svojej výhry. Tu sú ich mená:

Veľkú vianočnú súťaž máte v mimoriadne obľube a keďže sme ju vlani nerobili, mnohí ste sa nás pýtali prečo a kedy ju zase začneme robiť. Tak, a je to tu. Nabrali sme ceny a môžeme začať. Tento rok sú pravidlá jednoduché - súťažíme o najkrajšiu vianočnú fotku. 

VITAJTE V SÚŤAŽI "OBLIEKAME SA CHYTRO 2015!"  Čo je podľa nás najchytrejší outfit? Oblečenie, ktoré príliš nezaťaží peňaženku a zároveň je moderné, štýlové a šik. Také si môžete zaobstarať v diskontnom reťazci s odevmi KiK.

Leto je pre každého cestovateľa obdobím plnenia snov a spoznávania nových krajín. Je jedno, či radi trávite svoju dovolenku v príjemnom prostredí európsky hôr a pláži, alebo obľubujete skôr exotickejšie destinácie, každá krajina má niečo do seba. Letné zážitky však z hlavy vytlačí zhon podovolenkových povinností, no vďaka videám a fotografiám si ich môžete pripomínať donekonečna.

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.