január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Ženská pleť dostáva počas celého dňa poriadne zabrať. Aj keď investujete desiatky eur do superliftingových krémov, procedúr či bohatého „arzenálu“ make-upov, vaša pleť však nebude nikdy dokonalá, pokiaľ zanedbáte jej večerné odlíčenie.

Kedy je potrebné začať používať krémy proti vráskam? Čo robiť, aby sme starnutie pleti čo najviac oddialili? Je možné v tejto veci vôbec niečo urobiť? Na naše otázky odpovedala Jarmila Zedníková-Šteflová, vizážistka značky Dermacol.

Chcete, aby vaše oči vyzerali väčšie a jasnejšie? Poradíme vám zopár kozmetických trikov, ako na to. Stačí použiť vhodný make-up, vhodné farby a trochu upraviť tvar obočia. Ako na to?

K letu patrí prirodzenosť a ľahké líčenie. Nemusíte na seba nanášať tony líčidiel, odložte aj tmavé odtiene šedej a čiernej farby. Siahnite po jemných farebných odtieňoch, ľahkých textúrach a oslaďte si život ružovou farbou, ktorá túto sezónu vedie!

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.