január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Nová spoločenská hra Poznáš Slovensko? sa objavila na pultoch len začiatkom decembra a už vedie rebríčky najúspešnejších hier. Hrací plán pre deti aj dospelých a vedomostné otázky o Slovensku zabavia celú rodinu počas dlhých zimných večerov. Hra je putovaním po slovenskej krajine na dvoch ilustrovaných herných plánoch mapy Slovenska. 

Riešite kam s deťmi na Mikuláša? Aj tento rok pre vás prinášame v spolupráci s portálom Kam s deťmi prehľad podujatí na Mikuláša po celom Slovensku, usporiadaný prehľadne podľa krajov. Stačí si len vybrať. Prajeme vám krásne sviatky!

Zdá sa vám, že väčšina ľudí počas roka alebo pred Vianocami nakupuje v slovenských e-shopoch? Opak je pravdou, čínsky Aliexpress je z pohľadu internetových platieb najpoužívanejším e-shopom u slovenských zákazníkov!

Pri ohliadnutí sa za svojim doterajším bytím asi každému z nás v prvom rade  prídu na um tie momenty, ktoré ho robili šťastným. Napriek všetkým životným starostiam vždy vystupujú do popredia tie chvíle, pre ktoré sa oplatilo žiť. Sú to dni prežité najmä v blízkosti našich najmilších.

Nenájde sa snáď nikto, komu by sa to ešte nestalo – šmátranie vo vreckách a kabelkách je márne, dvere sú zamknuté a vaše kľúče sú niekde v nenávratne. Ako sa zariadiť, keď stratíme kľúče od domu, alebo bytu? Šesť rýchlych rád ako postupovať pri strate kľúčov.

Popri návale pracovných povinností potrebujeme občas aj vypnúť. Celé dni sa totiž ženieme za lepším životom a pri tom zabúdame aj žiť a užívať si. Úžasné chvíle na nás priam čakajú, preto žime pre ten moment.

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.