január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Zámková dlažba a najbližšie okolie domu nás víta pri každom príchode. Farba a veľkosť dlažby by mali ladiť s plotom alebo farbou fasády. Jej povrch môže byť prírodný a vo viacerých odtieňoch alebo pásikavý, platinovaný alebo môže mať vzhľad starých pálených tehál. Kvalitná dlažba však vyžaduje spoľahlivé materiály a správny pracovný postup. Hornbach preto ponúka stručný návod, ako správne položiť betónové dlaždice. 

Trávnik je vizitkou rodinného domu. Jeho bezchybný vzhľad si ale žiada pravidelnú starostlivosť. Tá však výsevom nekončí. Zdravý zelený koberec dosiahnete dostatočným zavlažovaním, hnojením a hlavne systematickým kosením. Pre želaný efekt je však potrebný najmä správny výber kosačky. 

V záhrade za príjemného počasia a hrejivého slniečka si môžete užiť tú pravú víkendovú pohodu. Už si len niekde pohodlne sadnúť a relaxovať. Aby bol váš oddych plnohodnotný, mali by ste si zaobstarať kvalitný záhradný nábytok.

Pomaly ale isto sa blíži sa zima. Ak máte záhradu, nezabudnite, že ju treba na zimné odbobie pripraviť. Hoci už nebudete kosiť, je potrebné pred zimou vykonať pravidelnú údržbu kosačky, a taktiež trávnika.

Záhradný nábytok je vyrábaný tak, aby vydržal do nepohody - veľkého tepla, dažďa či zimy. Ak však chcete, aby vám vydržal čo najdlhšie, je potrebné sa o neho aj starať. Predĺžite mu tak životnosť a aj vzhľadovo bude vyzerať krajšie.

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.