január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Ako vyplniť návrh žiadosti o rozvod - ukážka

Ak sa obe strany dohodnutú, rozvod môže byť rýchly. V opačnom prípade bude trvať dlho. Ak sa obe strany dohodnutú, rozvod môže byť rýchly. V opačnom prípade bude trvať dlho.
Zverejnené v Vzťahy, rodina
Ohodnotiť túto položku
(12 hlasov)
Označené v

Mnohé naše čitateľky sa na nás obracajú so žiadosťou, ako vyplniť žiadosť o rozvod. Jeden sme teda pre vás pripravili: situácia manželov i počet detí sú, samozrejme, vymyslené, preto je potrebné, aby ste si ich upravili na základe vlastných dôvodov, ktoré vás k rozvodu vedú.

Každý rozvod je totiž iný a dôvody vedúce k rozvodu sú iné a preto je potrebné ich rozpísať presne podľa vášho stavu (príbehu). V prípade, ak sa na podmienkach rozvodu dohodnete s manželom vopred, mal by byť rozvod bezproblémový a je možné vás rozviesť na jedno sedenie. Ak sa však na niektorých veciach nedohodnete, prípadne jedna strana s rozvodom nesúhlasí, súd sa môže ťahať aj niekoľko mesiacov či až rokov. Preto je lepšie sa vopred dohodnúť, ak je to čo len trochu možné.

Pozrite si tiež diskusie a poradňu právnika k téme rozvod:

http://www.prerodicov.2you.sk/prihlasit/diskusia/chcem-sa-rozviest-rozvod

Vzor návrhu o rozvod viď tento link nižšie:

Naposledy zmenené nedeľa, 27 júl 2014 22:50


Stiahnuť prílohy:

Napíšte komentár

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.Antispamová kontrolaJoomla CAPTCHA

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.