január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Produkty privátnej značky Wickies sú určené na každodennú starostlivosť o malé deti. Kozmetika a hygienické potreby sú vyrobené tak, aby deťom zabezpečili maximálne pohodlie a nedráždili ich jemnú pleť. Wickies sortiment dostupný v Kauflande obsahuje výrobky určené na detskú hygienu, medzi ktorými si sprchovací gél či šampón vyberie každý nezbedný chlapček, či neposedné dievčatko. 

Chystáte sa kúpiť hodinky pre dieťa? Výber prvých hodiniek pre vaše dieťa je pomerne dôležitá vec. Hodinky by mali v prvom rade spĺňať praktický účel, mali by byť jednoduché, ľahké a dobre odčítateľné. Vybrať však hodinky pre dieťa z tak širokej ponuky, aká je dnes, nie je práve najľahšie. 

Dokonalá svadba je snom takmer každej ženy. Mnohé si však až na začiatku príprav uvedomia, že kým prejdú uličkou v kostole, čaká ich ešte dlhá a náročná cesta plná povinností. Radosť zo svadby vystrieda stres a pocity úzkosti, či všetko dopadne tak, ako má. Zahoďte stres za hlavu a užite si svoj deň podľa svojich predstáv, veď si beriete muža, ktorého milujete!

Pneumatiky na aute vymenené, kufre zbalené, lyže navoskované, snowboard tiež. Stačí naštartovať a vybrať sa za obľúbeným „prašanom“. Zimné športy sú relatívne náročné – vyžadujú dobrú kondíciu a nepatria k najlacnejším. Ak však patríte k ich milovníkom, niet čo riešiť. Teda, skoro.

Aj vy máte doma malé ratolesti, ktoré celé dni  pobehujú hore dole, sú stále od niečoho špinavé a zaprášené? Neviete si rady s nákupom nového oblečenia? Niečo kúpite a za pár týždňov už im to nie je dobré? Nemusíte mať obavy, nie ste jediní, ktorí sa trápia s týmto problémom. Deti vám pred očami rastú ako z vody a oblečenie im nikdy nie je dobré. Ponúkame vám zopár rád, ktorými sa pri výbere skúste riadiť.

Utrpenie, bolesť, smútok a zlomené srdce. Zažil si každý z nás, možno aj niekoľkokrát za život. Intenzita a sila bolesti závisí od mnohých vecí, čo s láskou, vzťahom, rozchodom a nechcením spolu súviseli. Avšak najväčšiu bolesť človek asi prežíva, keď strate svojej milovanej osoby mohol predísť. 

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.