január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Výdatná štedrovečerná večera – polievka podľa tradície, vyprážaný kapor s majonézovým šalátom, pozeranie rozprávok na dennom programe a zajedanie koláčikmi. To je len časť sviatočného harmonogramu. Možno neuveríte, ale týmito jedlami si môžete nahnať až 6000 kalórií!

Odhodlanie, motivácia a pravidelnosť sú základom k tomu, aby vás beh začal baviť. Platí to rovnako aj u detí. Kedy by vaše dieťa malo začať s behom, ako mu v tom pomôcť a akú obuv zvoliť? Radí Tomáš Kamrla, vrcholový športovec, tréner a majiteľ bratislavského špecializovaného obchodu pre beh.

Premýšľate o vhodnom darčeku pod stromček? Čo takto diétny plán, určený nielen pre ľudí trpiacich nadváhou a obezitou, ale aj pre všetkých, ktorí nechcú, alebo nemôžu pribrať ani kilogram navyše.

Počas blížiacich sa sviatkov je naozaj ťažké odolať záplave dobrôt. Aby ste si však do novoročných predsavzatí opäť nemuseli zaradiť boj s pneumatikou na páse, máme pre vás niekoľko tipov – nechajte sa zlákať týmito sladkosťami, ktoré vám nepridajú ani gram!

Písal sa rok 1989 a väčšina z nás si určite spomenie na mladé krásne dievča s dlhými havraními vlasmi, ktoré práve vyhralo súťaž krásy. Odvtedy ubehlo zopár rokov a z krásného štíhleho dievčaťa vyrástla krásna dáma s kilami navyše. Po márnych bojoch sa ručička na váhe nechcela pohnúť smerom dole, až doteraz.

Pri rôznych našich snahách schudnúť, udržať si štíhlu líniu za každú cenu, či zdravo sa stravovať, si častokrát, hoci aj s najlepším úmyslom, viacej škodíme ako prospievame. Poznáte naše najčastejšie omyly v stravovaní či pri držaní diét?

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.