január 21, 2017 Posledná aktualizácia 10:30, 12. január, 2017

Dennodenne komunikujete so svetom prostredníctvom vášho správania, vzhľadu, slovníka a obliekania. Všetkým dávate najavo, že: toto som ja! Individuálna osobnosť s istým nadaním a nadšením, ktorá má svoje vlastné záľuby a sny. Vašu jedinečnosť môžete vyjadriť mnohými spôsobmi. Ste osobnosťou a podľa toho si môžete prispôsobiť váš šatník, doplnky, mobil a odteraz už aj kozmetiku! 

Zimné obdobie je pre našu pokožku zväčša hotovou katastrofou! Ošľahaná prudkým studeným vetrom, utrápená náhlymi zmenami teplôt, pridusená pod hrubou vrstvou oblečenia – našu pokožku jednoducho čaká náročné zimné obdobie. Alebo vlastne nemusí, ak sa inšpirujete našimi tipmi.  

Máte suchú pokožku, červené fľaky alebo vysypanú pleť? Určite vás neprekvapí, že nie ste jediná, ktorú trápi kožný problém. Prekvapujúce však je, že len málo Sloveniek sa so svojím problémom ide poradiť s dermatovenerológom. CD kozmetika sa preto spýtala skúseného kožného lekára, aké ochorenia nás Slovenky trápia najčastejšie a ako sa im vyhnúť. 

Krátke nohy, veľké pozadie, silné stehná ... Snáď každá žena sa trápi nejakou nedokonalosťou na svojej postave, ktorú sa urputne snaží skrývať. Mnoho žien sa preto bojí nosiť sukne, čo je strašná škoda. Pri výbere správneho tvaru a dĺžky vám naopak pomôže zakryť nedostatky a zvýrazniť prednosti. 

Túžite aj vy po bezchybnej, pružnej a žiarivej pleti akú má Candice Swanepoel či Jennifer Aniston? Možno vás to prekvapí, ale ich tajomstvo je celkom prosté – dokonale poznajú typ svojej pokožky a podľa neho sa o ňu aj starajú. Ak totiž viete, čo vaša pokožka potrebuje, alebo čo jej, naopak, škodí, siahnete v obchode len po tých správnych produktoch.

Anti-agingová starostlivosť o pleť, akú ste ešte NEVIDELI, NECÍTILI, ba dokonca si nevedeli ani PREDSTAVIŤ ! Inteligentné zariadenie od spoločnosti Nu Skin v službách krásy: ageLOC Me prispôsobený systém starostlivosti o pleť. 

Facebook

Posledné komentáre

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na info@prerodicov.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.